Realizację projektu Erasmus+ pt. „Przyroda, ekologia, rzemiosło jako dziedzictwo kultury europejskiej” szkoły partnerskie zakończyły 30 sierpnia 2021 r., ale strona nadal będzie uzupełniana o materiały tematycznie związane z projektem do dnia 31 grudnia 2022r.

Realizację projektu Erasmus+ pt. "Przyroda, ekologia, rzemiosło jako dziedzictwo kultury europejskiej" szkoły partnerskie zakończyły 30 sierpnia 2021 r., ale strona nadal będzie uzupełniana o materiały tematycznie związane z projektem do dnia 31 grudnia 2022r.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/wirtualny/ekoszkola.eu/public_html/wp-content/themes/wirtualny/single.php on line 94

Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij