Warsztaty garncarskie w Muzeum Chełmskim

Warsztaty garncarskie w Muzeum Chełmskim

Warsztaty garncarskie prowadzone przez pracownika Muzeum Chełmskiego odbyły się w dniach od 2.09. do 8.09.2021. W warsztatach wzięli udział uczniowie kl. 2a, 2b, 3a, 5a, 6a, 7a, 7b i 7d, w sumie ok. 160 osób. W ramach zajęć uczniowie wykonali metodą wałeczkową miseczkę według własnego projektu. Pracownik muzeum przedstawił także uczniom historię wyrobu naczyń garncarskich oraz pokazał kilka eksponatów znalezionych w okolicach Chełma.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij