Dzień bez Samochodu

Dzień bez Samochodu

Dzień bez Samochodu obchodziliśmy 22 września 2021. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły otrzymali drobny upominek za przyjście do szkoły na piechotę lub dotarcie do szkoły rowerem. Akcję poprzedziły zajęcia promujące bezpieczny dl środowiska tryb życia np. wybieranie komunikacji miejskiej zamiast jeżdżenia samochodem, częste chodzenie na piechotę lub pokonywanie odległości na terenie miasta rowerem.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij