PROJEKT „ODKRYWAMY DRZEWA WOKÓŁ NAS – UCZYMY SIĘ WE WSPÓŁDZIAŁANIU”

PROJEKT „ODKRYWAMY DRZEWA WOKÓŁ NAS – UCZYMY SIĘ WE WSPÓŁDZIAŁANIU”

Grupy uczniów z klas 4 - 6 w projekcie badawczym pt: „Odkrywamy drzewa wokół nas - uczymy się we współdziałaniu” – którego koordynatorem jest PWSZ w Chełmie, partner lokalny Centrum Nauki Kopernik i Chełmska Sieć Klub Młodego Odkrywcy. Projekt jest realizowany pod patronatem Urzędu Miasta Chełm, Kuratorium Oświaty w Lublinie – Delegatura w Chełmie, LSCDN oddział w Chełmie. Prace wykonały dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij