Zajęcia z lepienia w glinie rzeźbiarskiej

Zajęcia z lepienia w glinie rzeźbiarskiej

Zajęcia odbyły się w dniu 23 czerwca w klasie integracyjnej 4a
i przeprowadziła je p.Barbara Sokół-Dobrzańska, nauczyciel plastyki.

Uczniowie podczas zajęć poznali przykłady rzemiosła artystycznego, kształtowali formę naczynia z gliny rzeźbiarskiej techniką wałeczkową, ćwiczyli sprawność manualną oraz rozwijali poczucie piękna i wyrażali własne uczucia w sposób niewerbalny.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij