Festiwal przyrodniczy

Festiwal przyrodniczy

Festiwal przyrodniczy odbył się w dniu 22 czerwca 2021
w ograniczonym zakresie z powodu pandemii.

W ramach festiwalu odbyły się: wystawa zdjęć z działań projektowych i zdjęć przedstawiających gatunki chronione fauny
i flory, wystawa pamiątek przywiezionych ze szkół partnerskich (zegar, kubki, widokówki, czapki, ołówki, magnesy itp.) oraz wystawa prac uczniów. Koordynator projektu przeprowadził także wśród uczniów SP4 konkurs z wiedzy o krajach i szkołach partnerskich oraz obszarach chronionych w pobliżu Chełma.
W klasach lekcyjnych uczniowie wybranych klas oglądali film
z przedstawienia teatralnego oraz prezentację multimedialną podsumowującą realizację projektu.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij