23 stycznia 2020 – Międzynarodowy Dzień bez Toreb Foliowych

23 stycznia 2020 – Międzynarodowy Dzień bez Toreb Foliowych

W dniu 23 stycznia dwie klasy SP4: kl. 5a i 6a wzięły udział w zajęciach ozdabiania toreb ekologicznych (materiałowych na zakupy). Uczniowie przynieśli swoje materiały: guziki, cekiny, kawałki materiału, na prasowanki, piórka, zawieszki itp., a szkoła zapewniła także specjalne flamastry do malowania po materiale. Uczniowie ozdabiali torby zakupione w ramach projektu według własnego pomysłu. Każda torba została opatrzona także nazwą strony projektu: www.ekoszkola.eu.

Natomiast każda klasa w szkole 4-8 wzięła udział w konkursie na najciekawiej ozdobioną torbę ekologiczną tematycznie zgodną
z realizowanym projektem. Każda klasa przygotowała jedną torbę na konkurs.

Komisja w składzie:

Agnieszka Raczyńska-Cyfra – koordynator projektu

Marzena Drozda – nauczyciel techniki

Teresa Szmagalska – nauczyciel wspomagający

wybrała zwycięskie klasy:

I miejsce: kl. 6a, II miejsce: kl.5b, III miejsce: kl.7a

Klasa, która zdobyła pierwsze miejsce, otrzymała jako nagrodę notesiki
z logo projektu i adresem strony projektu.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij