Sprawozdanie z obchodów Dnia bez Samochodu 2019

Sprawozdanie z obchodów Dnia bez Samochodu 2019

W bieżącym roku szkolnym akcja Dnia bez Samochodu trwała trzy dni. W dniach 2,3,4 października 2019 uczniowie SP4 z klas 4-8, którzy przyszli do szkoły na piechotę otrzymali karteczki z pieczątkami i każdy uczeń, który zebrał trzy pieczątki otrzymał odblask z logo projektu. Odblaski przyczynią się do tego, że nasi uczniowie jako piesi będą widoczni i bezpieczni na drodze.

W dniach poprzedzających akcję część klas zrealizowała na godzinie wychowawczej temat informujący o założeniach Europejskiego Dnia bez Samochodu oraz wykonała plakaty informacyjne, które zostały zaprezentowane na holu szkoły.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij