Spotkanie z pracownikiem Strzeleckiego Parku Krajobrazowego

Spotkanie z pracownikiem Strzeleckiego Parku Krajobrazowego

W dniu 4 października 2019 odbyły się w klasach 4a i 5d na lekcji biologii zajęcia z panem Tadeuszem Gołębiowskim, emerytowanym pracownikiem Strzeleckiego Parku Krajobrazowego. Pan Gołębiowski opowiadał bardzo ciekawie o parku, o jego położeniu, o roślinności i zwierzętach, o ścieżkach edukacyjnych i atrakcjach dla zwiedzających. Opowiadał także o zwyczajach niektórych gatunków zwierząt np. o wilkach, czy żmijach.

Na koniec zajęć leśnik rozdał dzieciom odblaski w kształcie zwierząt i zaprosił uczniów do Strzeleckiego Parku Krajobrazowego na wycieczkę w maju lub czerwcu.


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij