Konkurs na logo projektu pt. „Ekologia, przyroda i rzemiosło jako dziedzictwo kultury europejskiej”

Konkurs na logo projektu pt. „Ekologia, przyroda i rzemiosło jako dziedzictwo kultury europejskiej”

Protokół z konkursu na logo projektu pt. „Ekologia, przyroda i rzemiosło jako dziedzictwo kultury europejskiej”

Konkurs zaplanowany jest w dwóch etapach: etap szkolny i etap międzynarodowy.

Etap szkolny odbył się w październiku 2018 r. W konkursie wzięło udział 127 uczniów z klas: czwartych, piątych, szóstych i siódmych Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmie. Prace zostały wykonane techniką plastyczną (rysunek) z użyciem kredek, flamastrów, farb oraz komputerową w formacie A4.

W szkolnym etapie zwycięzcami zostali:

  • I miejsce – Pola Kazimierczak, klasa VII b
  • II miejsce – Katarzyna Osińska, klasa IV d
  • III miejsce – Julia Markiewicz, klasa VI b

Wyróżnienia otrzymali:

  • Miriam Czachorek, klasa V a
  • Maja Wazelin, klasa V c

Komisja:

p. Barbara Sokół-Dobrzańska
p. Marzena Drozda
p. Agnieszka Raczyńska-Cyfra


Sprawozdanie z II etapu konkursu na logo projektu

Po zakończeniu I etapu konkursu w poszczególnych szkołach partnerskich, prace plastyczne, które zajęły pierwsze miejsca, zostały zamieszczone na tureckim facebooku. Tam każda ze szkół partnerskich oddała jeden głos na wybrane logo. Oczywiście na swoje logo nie można było głosować. W wyniku wyborów trzy kraje: Sycylia, Czechy i Turcja zagłosowały na logo z Polski, którego autorką jest Pola Kazimierczak z klasy 7b. Logo to zostało oficjalnym logo projektu, ponieważ pozostałe kraje zagłosowały na trzy różne prace.

Koordynator
projektu


Strona do prawidłowego działania używa cookies Więcej informacji

Informacja prawna: Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij