Dzień Erasmusa

W dniu 10 października 2019 świętowaliśmy w szkole Dzień Erasmusa i Dzień Języków Obcych. W tym dniu poprosiliśmy wszystkich uczniów, żeby ubrali się na biało-niebiesko, w kolorach logo Erasmusa, a szkołę udekorowaliśmy balonami w tych kolorach. Wydarzenie odbyło się w sali gimnastycznej, gdzie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali kraje europejskie oraz nauczyli nas po kilka podstawowych wyrazów z języków narodowych krajów europejskich. Odbył się także pokaz mody ekologicznej oraz konkurs z wiedzy o krajach partnerskich projektu Erasmus + pt."Przyroda, ekologia i rzemiosło jako dziedzictwo kultury europejskiej", realizowanego aktualnie w SP4.